SamochodyElektryczne.org

Mitsubishi podnosi cenę północnoamerykańskiej wersji i-MiEV

Mitsubishi poinformowało dziś, że ze względu na „nieprzewidziane zmiany na rynku” cena północnoamerykańskiej wersji i-MiEV z rocznika 2012 będzie o 1135 USD wyższa od ogłoszonej w kwietniu

Mitsubishi i-MiEV (wersja północnoamerykańska) - zobacz całą galerię

Mitsubishi poinformowało dziś, że ze względu na „nieprzewidziane zmiany na rynku” cena północnoamerykańskiej wersji i-MiEV z rocznika 2012 będzie o 1135 USD wyższa od ogłoszonej w kwietniu (wcześniejszy wpis). Oznacza to, że bez dopłat standardowa wersja auta ES będzie kosztowała 29 125 USD (zamiast 27 990 USD), a lepiej wyposażona wersja SE 31 125 USD (zamiast 29 990 USD). Ceny opcji mają pozostać na tym samym poziomie - 150 USD za pakiet Cold Zone (ogrzewanie pakietu akumulatorów oraz lusterek zewnętrznych) oraz 2790 USD za pakiet Premium (nawigacja HDD, kamera cofania, system FUSE Handsfree Link System z portem USB, możliwość sterowania systemem audio z kierownicy oraz port szybkiego ładowania CHAdeMO). Sprzedaż auta ma rozpocząć się pod koniec roku.

W lipcu także Nissan ogłosił zwiększenie ceny Leafa w USA z rocznika 2012, ale przy przy jednoczesnym wzbogaceniu wyposażenia standardowego (wcześniejszy wpis).

Komentarze (0)

Możliwość dodawania komentarzy jest dostępna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.