SamochodyElektryczne.org

O serwisie

Informacja na temat SamochodyElektryczne.org


SamochodyElektryczne.org jest największym w Polsce wortalem skierowanym do osób zainteresowanych pojazdami elektrycznymi. Strona została uruchomiona po raz pierwszy 27 maja 2008r. Od początku działalności serwis nie ograniczał się jedynie do samochodów, poruszając tematykę znacznie szerszą, obejmującą bardzo różne pojazdy elektryczne oraz wszystko to co z nimi związane. Na łamach strony prezentowane są między innymi aktualności z kraju i świata oraz opisy pojazdów. Do dyspozycji czytelników oddano również forum, na którym można spotkać pierwszych prywatnych posiadaczy samochodów elektrycznych w naszym kraju.

Redakcja dokłada wszelkich starań, aby informacje o pojazdach elektrycznych były możliwie rzetelne i precyzyjne, dzięki czemu strona utrzymuje najwyższy poziom merytoryczny oraz przyciąga osoby głębiej zainteresowane tematem. Mamy nadzieję, że w przyszłości serwis SamochodyElektryczne.org pozostanie najcenniejszym i najpopularniejszym źródłem informacji dla entuzjastów EV w Polsce.

Serwis ten dedykuję zmarłemu przyjacielowi Jarkowi, jednemu z największych pasjonatów pojazdów elektrycznych w Polsce, który zawsze wspierał stronę swoją wiedzą i doświadczeniem. Szczególne podziękowania za wkład w powstanie i/lub rozwój strony składam również na ręce Filipa, Mateusza i Kacpra.