SamochodyElektryczne.org

Już jutro rozpoczynają się targi Poznań Motor Show 2018

W czwartek w Poznaniu rozpoczynają się największe w Polsce targi motoryzacyjne Poznań Motor Show 2018 z masą EV/PHEV do obejrzenia - wstęp dla szerokiej publiczności od piątku do niedzieli

Jutro na Międzynarodowych Targach Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu, rozpoczynają się największe w Polsce targi motoryzacyjne Poznań Motor Show 2018. Impreza trwa od 5 do 8 kwietnia (5-kwietnia przewidziany jest dla prasy, a pozostałe dni dla szerokiej publiczności).

Targi Poznań Motor Show 2018 z roku na rok przyciągają coraz więcej zwiedzających i stają się coraz bardziej prestiżowe. Rośnie także liczba prezentowanych aut elektrycznych i hybrydowych z możliwością zewnętrznego ładowania (EV/PHEV) oraz innych pojazdów, motocykli, skuterów, czy rowerów. W tym roku liczba EV ma być całkiem spora, w tym najnowsze modele z Genewy (wcześniejszy wpis), jak Nissan Leaf II, czy Hyundai Kona Electric. Nie zabraknie także modeli koncepcyjnych, np. Škoda Vision E, czy wyścigówki Cupra e-Racer, a to tylko niektóre z wielu EV/PHEV.

Fragment komunikatu prasowego [1]

Poznań Motor Show 2018 to największe targi motoryzacyjne w Polsce i czwarte w Europie. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji oraz dla rodzin, które w wyjątkowej motoryzacyjnej atmosferze chcą spędzić czas. Tegoroczna edycja odsłoni zwiedzającymi pojazdy w ramach czterech salonów: samochodowego, motocyklowego, caravaningowego, ciężarowego.

Poznań Motor Show 2018 odbędzie się pod hasłem „Motoryzacja Jutra” – na targach będzie można zobaczyć ponad 60 motoryzacyjnych premier, samochodów koncepcyjnych oraz wizję motoryzacji według projektantów i inżynierów przyszłości.

Poznań Motor Show w liczbach

  1. Ponad 135 000 zwiedzających
  2. 50 000 m² ekspozycji
  3. 150 wystawców
  4. 10 pawilonów
  5. 4 salony tematyczne: samochodowy, motocyklowy, kampery, truck
  6. 4 targowe dni

Źródła

Komentarze (0)

Możliwość dodawania komentarzy jest dostępna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.