SamochodyElektryczne.org

Aż 133 tys. osób odwiedziło targi Poznań Motor Show 2016

Coraz wspanialsze targi Poznań Motor Show dają szansę przyjrzeć się z bliska nowym samochodem elektrycznym szerszej grupie entuzjastów motoryzacji

Mitsubishi eX Concept - zobacz całą galerię

Niemałym sukcesem zakończyła się tegoroczna edycja targów Motor Show w Poznaniu. Jak się okazuje wystawę odwiedziło 133.108 osób, co jest wynikiem nawet lepszym od spodziewanego.

Szczególnie cieszy, że podczas największej wystawy motoryzacyjnej w Polsce można od kilku lat regularnie spotkać auta elektryczne. W tym roku były to między innymi Audi e-tron quattro concept (wygląd zaprojektowany przez Polaka - Kamila Łabanowicza), Mitsubishi eX Concept czy Nissan Leaf (wcześniejszy wpis).

Fragment komunikatu prasowego organizatorów Motor Show [1]

Motor Show 2016 – podsumowanie

Dziś zakończyliśmy rekordowe targi Poznań Motor Show 2016. W dniach od 31 marca do 3 kwietnia 2016 w ramach poznańskich spotkań z motoryzacją swoje ekspozycje zaprezentowało ponad 140 wystawców z Polski i zagranicy. Cztery targowe dni tętniły życiem, a 10 targowych hal zwiedziły tłumy pasjonatów mechanicznych koni. Były pojazdy obok których nie można było przejść obojętnie, takie, które zapierały dech i takie, na których widok miękły kolana. Podczas Poznań Motor Show 2016 prezentowane były pojazdy z niemal wszystkich segmentów – małe miejskie modele samochodów, limuzyny, SUV-y, samochody ciężarowe, kampery, motocykle, skutery i quady. Każdy z nich przykuwał uwagę i każdy z nich znajdował swoich zwolenników.

MOTOR SHOW 2016 w liczbach

  1. 10 pawilonów oraz teren zewnętrzny
  2. 1 europejska premiera, pierwsza w nowożytnej historii targów Motor Show
  3. 2 auta koncepcyjne
  4. blisko 70 motoryzacyjnych nowości
  5. 133 108 osób odwiedziło targi

Źródła

Komentarze (0)

Możliwość dodawania komentarzy jest dostępna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.