SamochodyElektryczne.org

R-EVC :: Kabel EVSE Typ 2 - 3f, 22 kW, z regulacją prądu (10 A, 13 A, 16 A, 23 A, 32 A)

Faraday Future FF 91 - 64.000 rezerwacji w 36 godzin?

Faraday Future próbuje pokazać, że FF 91 cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów, jednak podawanie w istocie nic nieznaczących liczb wygląda bardziej na desperację

Faraday Future FF 91 - zobacz całą galerię

Firma Faraday Future zaskoczyła nieco publikacją informacji o 64.124-rezerwacjach modelu FF 91, zaprezentowanego na CES 2017 (wcześniejszy wpis), w mniej niż 36 godzin od premiery. Byłby to iście wielki sukces, gdyby rzeczywiście udało się przyciągnąć uwagę aż tylu klientów, którzy wpłacili 5 tys. USD depozytu.

Okazuje się, jednak że rezerwacje (bez gwarancji kolejki) są przyjmowane także bez depozytów i można je dokonywać wielokrotnie. Ponieważ Faraday Future nie ujawnia jaką część stanowią rezerwacje z depozytami, można domniemywać że nie jest aż tak kolorowo - a być może w ogóle nie jest kolorowo.

LeEco LeSEE LeEco LeSEE

Inną ciekawą informacją jest, że chińska firma LeEco (stojąca za FF), mimo trudności w pozyskiwaniu kapitału (wcześniejszy wpis), oficjalnie rozpoczęła w Chinach budowę zakładu którego koszt ma sięgnąć 3 mld USD. Zakład miałby produkować 200 tys. aut elektrycznych rocznie - na początek, bo docelowo mówi się o 400 tys.

W załączeniu jeszcze jeden materiał na temat Faraday Future FF 91:

Komentarze (0)

Możliwość dodawania komentarzy jest dostępna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.