SamochodyElektryczne.org

TTXGP EURO 2012 Snetterton: Wyniki wyścigu

Matthias Himmelmann z zespołu Münch Racing Team wygrał drugą rundę tegorocznych motocyklowych mistrzostw TTXGP European Championship, która odbyła się na torze Snetterton 200 w Wielkiej Brytanii

Münch TTE-2.0 - zobacz całą galerię

Matthias Himmelmann z zespołu Münch Racing Team wygrał drugą rundę tegorocznych motocyklowych mistrzostw TTXGP European Championship (Aktualna lista wyścigów TTXGP i FIM e-Power 2012), która odbyła się na torze Snetterton 200 w Wielkiej Brytanii. Potencjalnym zwycięzcą mokrego wyścigu mógł zostać Jeremy Hill, jednak brytyjski zawodnik przewrócił się będąc na prowadzeniu na jedno okrążenie przed końcem. Bardzo dobrze na mokrej nawierzchni spisywał się również chińczyk Ho Chi Fung z zespołu Zongshen. Ostatecznie zawody tradycyjnie wygrał Himmelmann dysponujący motocyklem o największej mocy.