SamochodyElektryczne.org

Renault prezentuje Twizy w Chwilowym Ogródku Twizy

W najbliższy weekend przed Zamkiem Ujazdowskim w Warszawie pojawi się pierwszy Chwilowy Ogródek Twizy, obok którego będzie można nie tylko zobaczyć ale i wypróbować Renault Twizy

Renault Twizy - zobacz całą galerię

Firma Renault przygotowała na nadchodzące tygodnie szereg atrakcyjnych prezentacji wprowadzanego do Polski modelu Twizy (wcześniejszy wpis) w Chwilowych Ogródkach Twizy, które od 22 czerwca do 7 lipca będzie można spotkać w Warszawie. Pierwszy oryginalny „ekoogródek” ma stanąć 22 czerwca przed Zamkiem Ujazdowskim.

W kolejnych weekendach Chwilowy Ogródek Twizy ma stanąć także przy restauracji La Tomatina (ul. Krucza 47) oraz przy restauracji La Bodega (ul. Nowy Świat 6/12), za każdym razem kompozycja będzie jednak zupełnie inna niż poprzednio.

Komunikat prasowy firmy Renault [1]

CHWILOWE OGRÓDKI TWIZY

wprowadzenie na polski rynek pojazdu elektrycznego Renault Twizy

Renault wprowadza na polski rynek pojazd elektryczny, Twizy, prezentując go w oryginalnych tymczasowych ogródkach. W każdy weekend, od 22 czerwca do 7 lipca br. pojawią się w Warszawie Chwilowe Ogródki Twizy. Zaprojektowane przez architekta krajobrazu, Krzysztofa Hermana, symbolizują zieloną wizję miasta – łatwego przemieszczania się oraz minimalistycznego parkowania, bez spalin i hałasu. Te oryginalne ekoogródki można nie tylko obejrzeć, ale także w nich wypocząć korzystając z przygotowanych miejsc do siedzenia. Pierwszy ekoogródek zostanie zaprezentowany już 22 czerwca przed Zamkiem Ujazdowskim.

Każdy ogródek zajmuje powierzchnię porównywalną do dwóch miejsc parkingowych, a stojący w nich pojazd Twizy zajmuje zaledwie jedną czwartą tej przestrzeni. Twizy daje początek nowej epoce pojazdów elektrycznych, które odmienią nasze miasta.

Zero spalin podczas jazdy.

Zero hałasu.

Maksimum designu.

Twizy to ultramobilny, w 100% elektryczny pojazd dla dwóch osób, który można ładować w zwykłym gniazdku elektrycznym, intuicyjny i prosty w użyciu, bezpieczny i komfortowy. Twizy, zaprojektowane przez Renault Sport, jest już dostępne w Polsce.

Pierwszy chwilowy ogródek stanie przed Zamkiem Ujazdowskim w dniach 22-23 czerwca i będzie elementem inauguracji tegorocznej edycji Zielonego Jazdowa. Będzie to także okazja dla mieszkańców Warszawy do przetestowania kilku modeli samochodów elektrycznych Renault: Twizy, Fluence Z.E. i Kangoo Z.E.

Ekspozycje chwilowego ogródka Twizy:

  1. 22-23 czerwca, ul. Jazdów 2, przed Zamkiem Ujazdowskim od godz. 11.00 22 czerwca do godz. 17.00 23 czerwca
  2. 27-30 czerwca, Krucza 47, przy restauracji La Tomatina od godz. 9.00 27 czerwca do godz.17.00 30 czerwca
  3. 5-7 lipca, ul. Nowy Świat 6/12, przy restauracji La Bodega od godz.9.00 5 lipca do godz. 17.00 7 lipca.

Projekty ogródków, a później zdjęcia z ich realizacji można obejrzeć na facebook.com/RenaultPolska. Na tym samym profilu do zdobycia koszulki Twizy, zaprojektowane przez Monikę Błędowską, która stworzyła markę Col Claudine oraz do wygrania Twizy na kilkudniowe testy.

Źródła

  • [1] Renault media.renault.com.pl
  • [2] Renault facebook.com

Komentarze (0)

Możliwość dodawania komentarzy jest dostępna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.