SamochodyElektryczne.org

Chevrolet Bolt EV w programie Alex on Autos

W załączeniu interesująca recenzja samochodu Chevrolet Bolt EV przez Alex on Autos

Chevrolet Bolt EV - zobacz całą galerię

Chevrolet Bolt EV, w Europie znany jako Opel Ampera-e, trafił ostatnio pod lupę Alex on Autos. Elektryczny Chevrolet całkiem dobrze radził sobie ostatnio na rynku (wcześniejszy wpis) i wcale nie powinno to nikogo dziwić biorąc pod uwagę parametry. Pakiet akumulatorów około 60 kWh, zasięg realny około 383 km (EPA) oraz silnik trakcyjny o mocy 150 kW i przyspieszenie 0-96,5 km/h w mniej niż 6,5 s mówią same za siebie. Ponadto, mimo subkompaktowego rozmiaru (segment B), Bolt EV ma wewnątrz sporo miejsca i jest dosyć praktyczny.

W USA wersja podstawowa kosztuje 37.495 USD (czyli około 136 tys. zł), ale po uwzględnieniu federalnej ulgi w podatkach, auta efektywnie nabywane są od 29995 USD (około 109 tys. zł.).

Komentarze (1)

Możliwość dodawania komentarzy jest dostępna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.

auto spoko, ale nie ma jednak za duzo miejsca w bagazniku i brak nawigacji w standardzie, mozna uzyc nawigacje z telefonu, ale trzeba zuzywac swoje dane komorkowe i miec podpiety telefon pod usb, zeby sie nie rozladowal, jak na samochod o takiej wysokiej cenie powinna byc nawigacja w standardzie, kia soul ev i e-upy maja...