SamochodyElektryczne.org

R-EVC :: Kabel EVSE Typ 2 - 3f, 22 kW, z regulacją prądu (10 A, 13 A, 16 A, 23 A, 32 A)

Tritium pozyskuje 10 mln AUD i zapowiada stacje o mocy 475 kW

Tritium rozwija się coraz szybciej i jak na razie jest w stanie szybko pozyskiwać fundusze na dalszą ekspansję. Jednym z najnowszych produktów będą ładowarki o mocy 475 kW

Australijska firma Tritium poinformowała o pozyskaniu 10 mln AUD na rozwój, w rekordowym czasie 10 dni. Spółka, która dosyć dynamicznie rozwija sprzedaż szybkich ładowarek na coraz większej liczbie rynków zamierza pomiędzy czwartym kwartałem tego roku, a drugim kwartałem 2018r. wprowadzić na rynek trzy nowe produkty.

Pierwszym i zarazem najciekawszym wydaje się nowa stacja ładowania Veefil-PK o mocy aż 475 kW. Oprócz tego Tritium planuje szybkie ładowarki Veefil-WP na parkingi w miejscach pracy, dla flot oraz garażowe ładowarki Veefil-ME o mocy 12 kW z funkcją dwukierunkowej wymiany energii. Wszystkie trzy urządzenia to ładowarki prądu stałego.

Jednym z najnowszych dużych wdrożeń Tritium jest budowa sieci szybkich ładowarek (prawdopodobnie uniwersalnych CHAdeMO i CCS Combo 2 o mocy 50 kW), wzdłuż wschodniego wybrzeża Australii w Queensland.

Komentarze (0)

Możliwość dodawania komentarzy jest dostępna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.