SamochodyElektryczne.org

Zapraszamy na Zlot EV Żyrardów 2018

Tesla Model 3 zrecenzowana przez Edmunds

Tesla Model 3 została niedawno ciekawie przedstawiona przez Edmunds. Auto generalnie może się podobać, ale uwagi odnośnie centralnie umieszczonego ekranu dotykowego wracają jak bumerang

Tesla Model 3 - zobacz całą galerię

Amerykański serwis Edmunds doczekał się dostawy własnego egzemplarza Tesli Model 3 i od razu przeszedł do recenzowania. Auto generalnie zostało ocenione dobrze, a przy okazji w dosyć przystępny sposób przedstawiono podstawowe funkcje.

Głównym zarzutem były uwagi odnośnie zawieszenia, które ponoć nie do końca dobrze spisuje się na nierównych drogach. Poza tym daje o sobie znać specyfika Modelu 3, a dokładniej umieszczony na środku ekran dotykowy, który wymaga ciągłego odrywania wzroku (sprawdzanie prędkości, wybór trybu pracy wycieraczek itd.). W dodatku część funkcji jest trudniejsza do sterowania podczas jazdy, np. gdy zmienimy nieco pozycję fotela i chcielibyśmy dostosować także lusterka, musimy użyć ekranu dotykowego oraz pokręteł na kierownicy.

Przy okazji warto odnotować, że pierwsze Modele 3 trafiły już do salonów wystawowych w Kalifornii, dzięki czemu posiadacze rezerwacji (lub osoby zainteresowane) mogą wreszcie zobaczyć auto osobiście.

Komentarze (0)

Możliwość dodawania komentarzy jest dostępna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.