SamochodyElektryczne.org

Tesla Model 3 na wystawie w Genewie dzięki firmie CareSoft

Tesla Model 3 na wystawie w Genewie pojawiła się w dosyć nietypowy sposób, a mianowicie na stoisku firmy CareSoft, sprzedającej dane techniczne na temat auta

Tesla Model 3 - zobacz całą galerię

Tesla nie zaszczyciła targów Geneva Motor Show 2018 swoją obecnością. Rezygnacja z wielu czołowych imprez targowych w przypadku Tesli nie jest zresztą złą strategią, szczególnie gdy firma bryluje w mediach, skupia uwagę bez większych zabiegów oraz ma długą kolejkę zamówień na samochody.

Niemniej jednak Model 3 na wystawie pojawił się. Stało się tak za sprawą firmy CareSoft, która nabyła kilka pierwszych egzemplarzy od prywatnych właścicieli w USA ze sporą przebitką ceny (podobno ponad 100.000 USD za sztukę). Celem CareSoft jest kompleksowe badanie samochodów, dogłębna analiza oprogramowania oraz budowy wraz z demontażem na czynniki pierwsze. W efekcie, raporty ze zdobytą wiedzą są ponoć sprzedawane za setki tysięcy dolarów innym producentom, którzy zresztą czasem dokonują podobnych działań także na własną rękę.

Tesla w czarnym kolorze w światłach wystawy, bez obsługi czyszczącej tłuste plamy oraz z naklejkami pewnie nie wygląda specjalnie dobrze (a raczej trudno jej się dokładnie przyjrzeć), ale na razie tylko taką mogli zobaczyć zwiedzający targi.

Źródła

Komentarze (0)

Możliwość dodawania komentarzy jest dostępna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.