SamochodyElektryczne.org

Negatywna recenzja Tesli Model X warta obejrzenia

Jeden z niezadowolonych właścicieli Tesli Model X opublikował ciekawy materiał na temat auta, którego pozbył się w trzy miesiące po zakupie

Tesla Model X - zobacz całą galerię

Recenzje samochodów są szczególnie interesujące, gdy niosą ze sobą sensowną krytykę i odkrywają wady/słabe strony produktów. Jeden z posiadaczy Tesli Model X został głęboko zawiedziony autem, które sprzedał ze stratą po trzech miesiącach użytkowania.

W źródle [1] znajduje się półgodzinna recenzja, która jest w istocie dosyć miażdżącą krytyką Modelu X (co ciekawe bez narzekania na działanie drzwi). O ile niektóre kwestie są dyskusyjne (np. problematyczność ładowania), o tyle wytykanie np. słabej jakości wykończenia auta, czy dziwnych rozwiązań wydaje się trafne.

Źródła

Komentarze (3)

Możliwość dodawania komentarzy jest dostępna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.

  • force

Mnie najbardziej zirytowało info że jak jedzie w tripa 500km to musi 3 razy ładować. Na bank ma ciężką nogę i popierdziela 140 i więcej tym klocem, więc nie wiem dlaczego się dziwi.
Obejrzałem. Facet cały czas mówi "I paid extra money for blabla....".... Auto ogólnie widać jest brudne w środku, zaniedbane - dla mnie ten człowiek to typowy przedstawiciel gatunku "narzekam na wszystko i krytykuję wszystko". Materiały OK - nie są najwyżych lotów, ale zanim kupił - mógł przetestować lub chociaż poczytać fora internetowe.... Myślę, że to taki rozpieszczony hamerykanin i tyle.
  • jasam

Nie spodziewałem się tanich materiałów ale poza tym wszystko inne do przewidzenia i jeśli nie akceptujesz to po co kupować? Np mi wystarczył by w mojej obecnej sytuacji i następnych kilku lat zasięg najtańszej Tesli, bo wiem że gdy gdy będą wymieniane aku na nowe to zasięg będzie już porównywalny że spalinowymi. Swoją drogą to ciekawe czemu nie zmienią plastików na tyłach foteli i kiedy zaczną montować pv na dachu