SamochodyElektryczne.org

Ósme urodziny SamochodyElektryczne.org

Dziś mija już ósmy rok od kiedy w 2008r. po raz pierwszy uruchomiona została strona SamochodyElektryczne.org

Początki niniejszej strony były niezwykle skromne, informacje rzadkie, a przeciętny człowiek nie miał pojęcia, że samochód może jeździć bez silnika spalinowego. Wielu nie wierzyło nawet, że wprowadzana pierwsza Tesla Roadster w ogóle istnieje naprawdę.

W ciągu ośmiu lat sporo się wydarzyło. Dziś wiele mediów próbuje ogrzać się w blasku elektrycznych nowinek, a na rynku nie tylko są już dostępne seryjnie produkowane auta elektryczne, ale powoli wprowadzane są ich udoskonalane wersje z pojemniejszymi pakietami akumulatorów i większymi zasięgami. Nawet w ubogiej Polsce działa już pierwsza stacja szybkiego ładowania Tesli.

Przyszłość rysuje się optymistycznie, ale lepiej przygotować się na wiele wzlotów i upadków, aniżeli gładki wzrost. Na razie wciąż czekamy na pierwsze przystępne cenowo samochody o realnych zasięgach rzędu 300 km, które są ważnym krokiem aby przebić się do szerszej grupy odbiorców.

W przypadku SamochodyElektryczne.org cieszy, że tak niewielki serwis zdołał przetrwać osiem lat i rozpoczyna dziewiąty rok. Co więcej, liczba unikalnych użytkowników odwiedzających stronę każdego dnia może być już powoli liczona w tysiącach.

Tradycyjnie, za wszelką pomoc, rozpropagowywanie SamochodyElektryczne.org, a czasem tylko miłe słowo serdeczne dzięki!

Komentarze (4)

Możliwość dodawania komentarzy jest dostępna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.

Gratuluje! :)
Dla mnie to jedyny rzetelny serwis o tej tematyce, w polskim internecie ^_^
  • RaveN

Dzięki za życzenia. Coś mało ich w tym roku ;)
Wszystkiego najlepszego i ..... kolejnych lat sukcesów :)
  • Piast

Gratulacje! Lubię rzetelne podejście - bez wodotrysków, golizny na maskach i profilowania tytułów pod egzaltowanych "fanboyów".