SamochodyElektryczne.org

Nowy cennik FastNed składa się z trzech planów taryfowych

Firma FastNed posiadająca w Holandii już 34 z 201 planowanych stacji szybkiego ładowania zmodyfikowała nieco swoją ofertę i zachęca do inwestowania kusząc nieograniczonym dostępem

Sieć stacji szybkiego ładowania FastNed - zobacz całą galerię

Holenderski operator stacji szybkiego ładowania FastNed, który inwestuje miliony euro w budowę własnej sieci (wcześniejszy wpis) wprowadził z końcem kwietnia nowy cennik. W zasadzie najistotniejszą zmianą jest nowy plan taryfowy Standard, który umożliwia ładowanie za 0,35 EUR/kWh z miesięcznym abonamentem 12 EUR (wszystkie kwoty brutto). Oprócz tego możliwy jest także wariant bez abonamentu Basic - wtedy jedna kWh kosztuje 0,83 EUR czyli około 3,4 zł/kWh albo wariant Unlimited bez opłaty zmiennej, czyli 100 EUR miesięcznie za nieograniczony dostęp.

Ciekawostką jest, że FastNed ogłosił ostatnio także bezpłatny dostęp do sieci ładowania dla wszystkich inwestorów, którzy zdecydują się zakupić udziały w spółce za przynajmniej 25 tys. EUR. Jest to mniej więcej ekwiwalent 21 lat abonamentu Unlimited (według obecnej ceny). Promocja raczej nikogo nie przekona do inwestowania, ale dla już zdecydowanych będzie to miły dodatek.

Źródła

Komentarze (0)

Możliwość dodawania komentarzy jest dostępna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.