SamochodyElektryczne.org

Nowe Nissany z 4-letnim bezpłatnym dostępem do sieci FastNed

Nissan rozpieszcza nowych nabywców aut elektrycznych w Holandii, gdzie oferuje pakiet czterech promocji, w tym 4-lata bezpłatnego szybkiego ładowania FastNed

Sieć stacji szybkiego ładowania FastNed - zobacz całą galerię

Zacieśnia się współpraca między Nissanem, a FastNed, dzięki czemu dotąd 2-letnia promocja bezpłatnego dostępu do infrastruktury ładowania (wcześniejszy wpis) zostanie rozszerzona do 4-lat. FastNed posiada w Holandii ogólnokrajową sieć kilkudziesięciu stacji szybkiego ładowania, a zatem jest to wartościowa promocja, zachęcająca do zakupu nowych Leafów i e-NV200.

Na razie stacji jest około 50 (docelowo 200) oraz mają stopniowo pojawiać się też w całej Europie (wcześniejszy wpis). Nissan zastrzega jedynie, że darmowe ładowanie dotyczy 5500 kWh, co mniej więcej wystarczy na około 30 tys. km. w Polsce taka ilość energii kosztowałaby ponad 3 tys. zł, nie licząc kosztów utrzymania infrastruktury, ale jest rzeczą mało prawdopodobną, aby przeciętny kierowca wykorzystał tak duży zapas, korzystając z CHAdeMO od czasu do czasu.

Nissan, chcąc sprzedać jak najwięcej aut elektrycznych, w Holandii dodaje jeszcze trzy dodatkowe promocje przy zakupie EV, obowiązujące przez 4 pierwsze lata - 12 tygodni (Leaf) lub 6-8 tygodni (e-NV200) bezpłatnego wynajmu auta spalinowego w razie potrzeby dłuższych wyjazdów, a także bezpłatne przeglądy i darmowy garażowy terminal ładowania w pracy lub domu wraz z podstawową usługą instalacji.

Komentarze (0)

Możliwość dodawania komentarzy jest dostępna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.