SamochodyElektryczne.org

Siódme urodziny SamochodyElektryczne.org

Strona SamochodyElektryczne.org obchodzi dziś siódme urodziny. Elektryzującą przyszłość motoryzacji obserwujemy wspólnie od 2008r.

Dziś mija dokładnie siedem lat od momentu uruchomienia strony SamochodyElektryczne.org! Wszystko rozpoczęło się bardzo skromnie (i nadal jest) wiosną 2008r., gdy dwójka założycieli - już od dłuższego czasu głęboko zainteresowanych pojazdami elektrycznymi - postanowiła utworzyć niniejszą stronę i w miarę możliwości przybliżać temat, systematyzując wiedzę także dla własnych potrzeb.

Z biegiem czasu SamochodyElektryczne.org odwiedzało coraz więcej osób, a ponieważ pasja do pojazdów elektrycznych trwa nadal, tak oto dotarliśmy do 2015r. Za nami tysiące wpisów aktualności, opisów pojazdów, zdjęć i innych materiałów na ogół opatrzonych danymi źródłowymi, aby każdy mógł łatwo dotrzeć do interesujących go szczegółów. Wszystko to własnym wysiłkiem, bez nachalnych reklam, jakichkolwiek artykułów sponsorowanych i żebrania o dotacje.

Rezultaty są bardzo budujące. Na naszym forum rozwija się społeczność, wśród której jest coraz więcej posiadaczy pojazdów elektrycznych, w tym rodaków spoza Polski, a każdy miesiąc przyciąga coraz więcej czytelników na poziomie i pod względem liczby odwiedzin jest rekordowy rok do roku. Wkrótce czeka nas też wdrożenie pewnych nowych funkcjonalności, które ugruntują SamochodyElektryczne.org na pozycji najcenniejszego i najpopularniejszego źródła informacji dla entuzjastów EV w Polsce.

Za wszelką pomoc, rozpropagowywanie SamochodyElektryczne.org, a czasem tylko miłe słowo serdeczne dzięki!

Komentarze (4)

Możliwość dodawania komentarzy jest dostępna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.

  • RaveN

@uran
Miło widzieć stałego czytelnika ;)
Tak, wyszukiwarkę trzeba ulepszyć. Powiadomienia o komentarzach i przegląd, byłyby fajnymi dodatkami, ale na stronie napisanej od zera pod SEorg każdy dodatek to sporo czasu na implementację. Może przy przejściu na nową wersję uda się tym zająć, jak i paroma innymi rzeczami.
  • uran

GRATULUJĘ!!!
Jako informatykowi bardzo mi się podobają kalkulatory, ale też dostrzegam pewną zgrzebność zwłaszcza strefy użytkownika. Mnie brakuje historii własnych wpisów i sygnalizacji wpisywania przez innych. Wyszukiwanie wydaje mi się często mało skuteczne.
Zachwyca bogactwo artykułów dotyczących wszelkich aspektów pojazdów elektrycznych, a jednocześnie ścisłe trzymanie się tematyki.
Ta pasja nie tylko trwa nadal, ona się powiększa :) Za każdym razem jak kogoś przewiozę Leafem zyskujemy nowego fana elektrycznej motoryzacji :)

100 lat ;)
Wszystkiego najlepszego Raven !! :)