SamochodyElektryczne.org

Nowa wersja Romet 4E na targach EICMA w Mediolanie

Firma Arkus & Romet Group zaprezentowała na targach EICMA w Mediolanie nową wersję pojazdu elektrycznego Romet 4E

Romet 4E - zobacz całą galerię

Firma Arkus & Romet Group zaprezentowała na targach EICMA w Mediolanie nową wersję pojazdu elektrycznego Romet 4E. Z zewnątrz autko bardzo mocno różni się od pierwowzoru i wygląda znacznie atrakcyjniej. Producent nie ujawnił na razie danych technicznych, osiągów, ani ceny.

Z komunikatu prasowego wynika, że za kilka tygodni zainteresowane osoby otrzymają możliwość jazd próbnych Rometem 4E w Sieci Franczyzowej Romet Partner. Jeżeli pojazdy spotkają się z aprobatą przyszłych użytkowników, ich sprzedaż może rozpocząć się już wiosną przyszłego roku.

Romet 4E (druga wersja z listopada 2011r.) Romet 4E (druga wersja z listopada 2011r.)
Romet 4E (druga wersja z listopada 2011r.) Romet 4E (druga wersja z listopada 2011r.)
Romet 4E (druga wersja z listopada 2011r.) Romet 4E (druga wersja z listopada 2011r.)Komunikat prasowy Arkus & Romet Group Sp. z o.o. [1]

ROMET 4E PO TARGACH W MEDIOLANIE

ROMET 4E, pojazd elektryczny, którego nazwa pochodzi od słów Electric, Economic, Ecologic, Easy został zaprezentowany przez firmę Arkus & Romet Group w ubiegłym tygodniu podczas największych w Europie, międzynarodowych targów motoryzacyjnych Eicma w Mediolanie. Pojazd elektryczny Romet 4E idealnie dopasował się do aktualnego ekologicznego trendu w światowej motoryzacji.
Ekspozycja produktu pozwoliła zebrać producentowi opinie i uwagi, które zostaną wykorzystane w dalszych pracach nad udoskonaleniem pojazdu. Kolejnym etapem w badaniu rynku, będzie umożliwienie testowych jazd próbnych osobom zainteresowanym. W Polsce, za kilka tygodni produkty będą dostępne w Sieci Franczyzowej Romet Partner. Wcześniej Firma Arkus & Romet Group poda informację w jakich terminach i w jakich punktach będzie można skorzystać z jazdy próbnej. Jeżeli pojazdy spotkają się z aprobatą przyszłych użytkowników, to na wiosnę mogą być już dostępne w sprzedaży.

Źródła

Komentarze (6)

Możliwość dodawania komentarzy jest dostępna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.

  • MrsFarida

Ale jest za drogie -9500 tys. EURO ? . Kogo będzie stać na zakup? Nie znam dokładnej ceny.
  • tomasz_k

Można się było tego spodziewać :)
W sumie to nie żaden wstyd więc dla czego to ukrywają ?
  • EV maniak

To nie jest romet tylko chińczyk ze zanczkiem ROMET http://www.elektro-mobil-center.com/resources/products/B1-10B.pdf
  • Mariusz

Przecież na samochody elektryczne już są znaczne ulgi. Przecież nie trzeba płacić podatku drogowego oraz tak dużej akcyzy jaka jest wliczona w benzynie. To mało?
  • Arrczi

Brawo! Rząd powinien zacząć promować Naszprzemysł motoryzacyjny. Dawać ulgi!!!
  • Marcin

Całkiem ładny - idealny do zakorkowanego miasta. Jakby miał z 50km zasięgu i rozsądną cenę oraz prędkość max ok 90km/h to byłaby ciekawa propozycja.