SamochodyElektryczne.org

Bosch rozwija sprzedaż rowerowych napędów trakcyjnych

Bosch dostarcza napędy trakcyjne dla ponad 50 marek rowerów elektrycznych i chwali się bardzo szybkim wzrostem sprzedaży

Rowerowe napędy trakcyjne firmy Bosch - zobacz całą galerię

Bosch, który dostarcza podzespoły dla samochodów elektrycznych, od kilku lat rozwija się także w dziedzinie rowerów elektrycznych. Jak się okazuje, niemiecki producent oferuje kompleksowy zestaw podzespołów (zintegrowane napędy trakcyjne, pakiety akumulatorów, ładowarki i komputer z wyświetlaczem) zdecydowanie ułatwiające życie producentom jednośladów. Bosch chwali się przy tym, że jego napędy znalazły zastosowanie w już ponad 50 markach rowerów elektrycznych.

Tradycyjnie dla Boscha, projektowanie podzespołów ma miejsce w Niemczech natomiast produkcję silników i montaż końcowy napędów prowadzi się w krajach z tanią siłą roboczą - w tym przypadku na Węgrzech.

Aktualnie w ofercie znajdują się napędy Active Line, które służą do wspomagania pedałowania w zakresie od 0 do 25 km/h, oraz Performance Line które są już w stanie osiągnąć 45 km/h. Masa obu zestawów nie przekracza 4 kg.

Rowerowy napęd trakcyjny Active Line firmy Bosch Rowerowy napęd trakcyjny Active Line firmy Bosch
Rowerowy napęd trakcyjny Active Line firmy Bosch Rowerowy napęd trakcyjny Active Line firmy Bosch
Rowerowy napęd trakcyjny Performance Line firmy Bosch Rowerowy napęd trakcyjny Performance Line firmy Bosch

Źródła

Komentarze (0)

Możliwość dodawania komentarzy jest dostępna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników.